• Життя
  • Закарпатець зумів показати на Чемпіонаті Європи з мотокросу високий результат

Закарпатець зумів показати на Чемпіонаті Європи з мотокросу високий результат

Посів 6-те місце, що є великим досягнення. А минулих вихідних здобув впевнену перемогу на змаганнях західного регіону. Минулих вихідних 22 червня поблизу Рогатина, що на Івано-Франківщині,...

Посів 6-те місце, що є великим досягнення. А минулих вихідних здобув впевнену перемогу на змаганнях західного регіону.

Минулих вихідних 22 червня поблизу Рогатина, що на Івано-Франківщині, проходив І етап особистого командного кубку з мотокросу (західний регіон), де у класі 85 куб.см перше місце здобув Максим Купіна з Киселева. Він же представляв команду “Хуст-екстрім” Закарпатської області і цей колектив теж виборов перше загальнокомандне місце.

Загалом у змаганнях взяли участь 56 спортсменів з Хуста, Чернівців, Косова, Хмельницького та інших областей. Команди боролися за першість в десяти класах, у залежності від кубатури мотоциклу.

А тижнем раніше наш земляк і юний прихильник мотоспорту Максим Купіна брав участь у Чемпіонаті Європи з мотокросу, що проходив у Ковелі. З-поміж 30 мотокросменів, які приїхали з 8-ми країн старого континенту, хлопець у класі 85 куб.см посів шосте місце.