Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Я ніколи не буду кричати: “Кулю в лоб” – Валерій Пацкан на Народному віче в Ужгороді

Я ніколи не буду кричати: “Кулю в лоб” – Валерій Пацкан на Народному віче в Ужгороді

Я ніколи не буду кричати: “Кулю в лоб” – Валерій Пацкан на Народному віче в Ужгороді
2 лютого під стінами Закарпатської ОДА в Ужгороді відбулося народне віче Майдану. Участь у ньому також взяв голова закарпатського УДАРу, народний депутат України Валерій Пацкан. За останні 65...

2 лютого під стінами Закарпатської ОДА в Ужгороді відбулося народне віче Майдану. Участь у ньому також взяв голова закарпатського УДАРу, народний депутат України Валерій Пацкан.

За останні 65 днів, відколи стоїть Євромайдан, Валерій Пацкан лише вдруге вдома. Політик приніс закарпатцям інформацію про те, що відбувається в Києві і розповів про плани опозиції на найближчий час.

“Уже на найближчій сесії ми домагатимемося, щоб у Верховній Раді був проголосований акт щодо повернення до Конституції 2004 року. На погоджувальній раді намагатимемося внести до розгляду в парламенті цей важливий проект, який має стати запорукою перемоги. Якщо ми хочемо повалення цього режиму, то кожен із нас повинен прикласти для цього максимум зусиль”, - закликав Пацкан.

Також політик прокоментував останні події, пов’язані з Майданом:

“Я ніколи не ховався ззаду, я був в перших рядах на Грушевського та на всіх акціях попереду всіх колон. Я ніколи не буду кричати: “Кулю в лоб”, але і ховатися за спинами інших теж не буду. Спілкувався з Булатовим, у якого після катувань живіт, руки і ноги синього кольору від забоїв, надрізане вухо. Тим часом цинічна влада і правоохоронці намагаються піднести це як саморекламу. Це все брехня. Я був у Ігоря Луценка, у затриманих в Києві людей, яких заарештували за те, що купували шини та дрова. Сьогодні країною керує купка людей, для яких людське життя нічого не вартує”, - сказав Пацкан.

Також народний депутат висловив свою позицію щодо процесу формування нового Уряду:

“Я зараз висловлюю позицію фракції “УДАР Віталія Кличка”, до якої належу: ні я, ні члени нашої фракції не будуть приймати участь у формуванні жодного Уряду, поки керувати державою буде Янукович. Не для того ми боролися, щоб взяти посади і бути у ярмі”, – підсумував Пацкан.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно