Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Суд скасував рішення Ужгородської міськради про звернення до Президента України, щодо відставки уряду

Суд скасував рішення Ужгородської міськради про звернення до Президента України, щодо відставки уряду

Суд скасував рішення Ужгородської міськради про звернення до Президента України, щодо відставки уряду
Постановою Закарпатського окружного адміністративного суду, задоволено позовну заяву прокурора Ужгорода та визнано протиправним і скасовано рішення Ужгородської міської ради від 2 грудня 2013 року...

Постановою Закарпатського окружного адміністративного суду, задоволено позовну заяву прокурора Ужгорода та визнано протиправним і скасовано рішення Ужгородської міської ради від 2 грудня 2013 року про звернення до Президента України, щодо відставки уряду.

Як повідомив прокурор міста Ужгорода Іван Штефанюк: "Ужгородська міська рада вирішила направити звернення до Президента України стосовно винесення на розгляд Верховної Ради України питання про відставку уряду. Цим було порушено вимоги Закону України «Про місцеве самоврядування», адже, відповідно до ст. 26 згаданого закону, звернення щодо відставки уряду не відноситься до виключної компетенції міських рад".

Разом з тим, прийнявши вказане рішення, Ужгородська міська рада вже вкотре порушила п. 3 ст. 15 Закон України «Про доступ до публічної інформації», відповідно до якого проекти рішень органів місцевого самоврядування повинні оприлюднюватися не пізніше, ніж за 20 днів до їх розгляду. Натомість жодного проекту згаданого засідання сесії оприлюднено не було.

Відтак, постановою Закарпатського окружного адміністративного суду, позовну заяву прокурора Ужгорода задоволено, а вищевказане рішення сесії Ужгородської міської ради про звернення до Президента України щодо відставки уряду визнано протиправним та скасовано.

Прес-служба прокуратури міста Ужгорода

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно