Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Аферист, який підозрюється в організації масштабної афери зі швидкими кредитами, перебуватиме під вартою і надалі

Аферист, який підозрюється в організації масштабної афери зі швидкими кредитами, перебуватиме під вартою і надалі

Аферист, який підозрюється в організації масштабної афери зі швидкими кредитами, перебуватиме під вартою і надалі
Завдяки принциповій позиції прокуратури Закарпатської області в суді, киянин, який підозрюється в організації масштабної афери зі швидкими кредитами та перебував у міждержавному розшуку, залишився...

Завдяки принциповій позиції прокуратури Закарпатської області в суді, киянин, який підозрюється в організації масштабної афери зі швидкими кредитами та перебував у міждержавному розшуку, залишився під вартою.

Як повідомив старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області Віталій Брунцвик, підозрюваному, разом з іншими членами організованої групи, було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та визначено розмір грошової застави у сумі майже мільйон гривень.

Після сплати суми грошової застави суд змінив міру запобіжного заходу на альтернативну (заставу), при цьому поклав на підозрюваних певні зобов`язання.

Проте, організатор даного злочинного угрупування, громадянин О., порушив покладені на нього обов`язки: не з`являвся на виклики слідчого та суду, не повідомляв про зміну місця проживання, у зв’язку із чим був оголошений у міждержавний розшук та наприкінці грудня затриманий.

Сьогодні, 21 січня, в апеляційному суді Закарпатської області, відбувся розгляд скарги киянина на ухвалу суду, якою останньому змінено запобіжний захід на тримання під вартою.

Прокурором в судовому засіданні надані беззаперечні докази, які підтверджують факт порушення підозрюваним покладених на нього судом обов’язків при обранні запобіжного заходу – застави. Відтак, апеляційний суд, погодившись з доводами прокурора, залишив ухвалу суду першої інстанції без змін, а киянина – під вартою.

Довідка: ч. 4 статті 190 КК України – шахрайство вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою – карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно