Єдине в Україні підприємство з видобутку золота, що знаходиться у Закарпатті, має відношення до Віталія Захарченка (ФОТО, ВІДЕО)

Життя  13 січня 2014 року, 11:28 737
Мужіївське родовище - єдине в Україні підприємство з видобутку золота. Рік тому контроль над ним отримало ТОВ «Карпатська рудна компанія». Втім, як виявилося, ця фірма є не зовсім карпатською, а точніше, цілком донецькою. Про це йдеться в розслідуванні журналістів Слідства.Інфо – Дмитра Гнапа та Катерини Каплюк. «Карпатську рудну компанію» контролює Валерій Бредихін - права рука родини Захарченків в бізнесі. Бредихін разом з Віталієм Захарченком зареєстрували торговельні марки виробів з мармуру. А разом з Людмилою Захарченко - дружиною міністра, Валерій Бредихін був партнером у фірмах «Линкруст» та «Гірничо-рудні технології».

Валерій Бредихін та Віталій Захарченко разом реєстрували торгові марки (Дані: Держпідприємство «Український інститут промислової власності»)

Бредихін також є бізнес-партнером дружини Захарченка (ДАНІ: Державна реєстраційна служба)

Сам Валерій Бредихін є засновником ТОВ «Гірничо-Геологічне Підприємство «БРІКОМ»», яке є засновником ПРАТ «Гірничо-металургійний комплекс». Останньому, в свою чергу, і належить ТОВ «Карпатська рудна компанія», яка володіє Мужіївським золоторудним родовищем. На сьогоднішній день, Мужіївське родовище - це 55 тонн золота, 1 мільйон цинку та свинцю розвіданих запасів. В грошовому еквіваленті це майже 3,8 мільярди доларів США.

Фото 3d-карти пластів кольорових металів мужіївського родовища (джерело: Тов «карпатська рудна компанія»)

Також на території родовища розташоване сховище відпрацьованої породи. В цьому сховищі вже є 1 тонна видобутого золота та 4,5 тони срібла. Якщо перевести це на гроші, йдеться про тридцять два та три мільйони доларів США відповідно.

В залишках цієї руди досі знаходяться 1 тонна золота та 4,5 тони срібла

http://youtu.be/Vvab_zORFTc Цей журналістський матеріал підготовлено в рамках Спецпроекту "ЧЕСНО про УРЯД", який реалізується учасниками руху ЧЕСНО спільно з Громадським Телебаченням.
Джерело: Громадське.тв
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0