Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Начальник Закарпатської установи виконання покарань №9 відвідав сім’ю колишнього працівника

Начальник Закарпатської установи виконання покарань №9 відвідав сім’ю колишнього працівника

Начальник Закарпатської установи виконання покарань №9 відвідав сім’ю колишнього працівника
Напередодні новорічних свят начальник Закарпатської установи виконання покарань №9 Мирон Чмовш відвідав сім’ю Магдалини Юрак. Нині пані Магдалина хворіє, вона щиро рада будь-яким гостям, котрі...

Напередодні новорічних свят начальник Закарпатської установи виконання покарань №9 Мирон Чмовш відвідав сім’ю Магдалини Юрак. Нині пані Магдалина хворіє, вона щиро рада будь-яким гостям, котрі навідуються до неї. Підтримка добрим словом, завжди необхідна старенькій, вона згадує свого чоловіка з яким прожила багато років, адже, він був дуже відданий своїй роботі.

Напередодні новорічно-рідзвяних свят, коли трапляються дива не з порожніми руками навідали стареньку і теперішні колеги. В знак доброї згадки про чоловіка Магдалині Юрак було вручено солодощі та грошову допомогу.

Жінка не приховувала радості, кошти, каже, підуть на лікування, якого вона нині потребує. «Хай то буде і можливо не значна сума, проте приємно, що нас були раді бачити у родині Юраків. І яким би не був рік, що минає, для кожного з нас, хотілося б, щоб прийдешній рік приніс у кожну домівку більше радості і приємних несподіванок. Хай Віфлиємська зірка, що сповістить люд про народження Спасителя осяває кожному шлях довжиною у цілий новий рік, а щира вдача Сина Божого подарує – любов та благодать».

В свою чергу Магдалина Юрак подякувала за підтримку та побажала гостям щасливого Нового року та світлого Христового Різдва.

Прес-служба відділу ДПтС України в Закарпатській області

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно