Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Міліція виявила два десятки порушень у сфері легального обігу наркотичних засобів

Міліція виявила два десятки порушень у сфері легального обігу наркотичних засобів

Міліція виявила два десятки порушень у сфері легального обігу наркотичних засобів
Упродовж листопада на території Закарпаття, як і загалом в державі, проводилися комплексні оперативно-профілактичні заходи міліції під умовною назвою «Батискаф». Головною метою спецоперації було...

Упродовж листопада на території Закарпаття, як і загалом в державі, проводилися комплексні оперативно-профілактичні заходи міліції під умовною назвою «Батискаф».

ВІДЕО ДНЯ

Головною метою спецоперації було виявлення порушень у сфері легального обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів і недопущення їх витоку в незаконний обіг. З цією метою міліціонери перевіряли спецпідприємства, аптеки, лікувальні заклади тощо.

Загалом в Закарпатті діє 113 об′єктів легального обігу, які мають ліцензію на зберігання, використання та реалізацію наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Реклама

- В ході операції «Батискаф» було виявлено 21 факт порушень у сфері легального обігу підконтрольних засобів, за якими розпочато 19 кримінальних проваджень, - повідомляє т.в.о. начальника відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС області полковник міліції В.Шнуренко. – Всього оголошено 6 підозр у вчиненні кримінальних правопорушень.

Загалом в ході операції «Батискаф» правоохоронці області перевірили 94 суб′єкти господарювання. З незаконного обігу було вилучено 8 доз наркотичних лікарських засобів, 4021 доз психотропних, 40 доз сильнодіючих, 220 доз комбінованих засобів та 58 кг. прекурсорів.

Реклама

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно