Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Станом на 27 листопада опалювальний сезон у всіх населених пунктах області проходить безперебійно – Віктор Лукеча

Станом на 27 листопада опалювальний сезон у всіх населених пунктах області проходить безперебійно – Віктор Лукеча

Станом на 27 листопада опалювальний сезон у всіх населених пунктах області проходить безперебійно – Віктор Лукеча
У середу, 27 листопада, на засіданні колегії говорили про стан проходження опалювального сезону 2013 – 2014 років та підготовку автошляхів у Закарпатській області до зимових умов. Директор...

У середу, 27 листопада, на засіданні колегії говорили про стан проходження опалювального сезону 2013 – 2014 років та підготовку автошляхів у Закарпатській області до зимових умов.

ВІДЕО ДНЯ

Директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації Віктор Лукеча доповів: станом на 27 листопада опалювальний сезон у всіх населених пунктах області проходить безперебійно. Наразі в області опалюється 552 дошкільні заклади, 678 учбових, 59 лікарень та 2817 житлових будинків ( 35 з яких – централізовано, а 2782 – індивідуально). Послуги з опалення цих закладів та житлових будинків надають 1148 котелень.

Щодо підготовки автомобільних доріг до зими, то наразі підготовлено більше двохсот одиниць техніки і механізмів, зокрема: 3 роторні снігоочищувачі, 6 бульдозерів, 24 автогрейдерів, 42 піскорозкидувачів, 6 солерозподілювачів, 55 навантажувачів та 61 одиницю спеціального навісного обладнання до тракторів і автомобілів. Крім того, відповідно до проведеної інвентаризації готово до роботи 110 одиниць спеціальної комунальної техніки.

Реклама

З метою належного утримання вулично-дорожньої мережі області у зимовий період 2013-2014 років заготовлено майже 20 тис. тонн посипочних матеріалів, 4 тонни технічної солі та 20 тонн природних розсолів.

Відтак, райдержадміністраціям, міськвиконкомам, департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації, спільно із службою автомобільних доріг у Закарпатській області, ДП «Закарпатський облавтодор» та підрядними організаціями рекомендовано забезпечити належне утримання вулично-дорожньої мережі області у зимовий період 2013-2014 років. А Ужгородський міськвиконком має вжити необхідних заходів щодо введення в експлуатацію модульних котелень.

Реклама

Прес-центр ОДА

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно