Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Про Вірменію і світ говорили в Ужгороді на відкритій лекції (ФОТО)

Про Вірменію і світ говорили в Ужгороді на відкритій лекції (ФОТО)

Про Вірменію і світ говорили в Ужгороді на відкритій лекції (ФОТО)
Молодіжний підрозділ Товариства вірменської культури Закарпаття "Арарат" разом з Асоціацією об’єднаних організацій «Спілка вірмен України» та історичним факультетом Ужгородського національного...

Молодіжний підрозділ Товариства вірменської культури Закарпаття "Арарат" разом з Асоціацією об’єднаних організацій «Спілка вірмен України» та історичним факультетом Ужгородського національного університету провели на Закарпатті 21 листопада 2013р. відкриту лекцію на тему «Вірменія і світ : погляд XXI століття». Завдяки допомозі Спілки вірмен України зроблено вагомий внесок у розвиток і збереження національної самосвідомості серед вірменської молоді, збереженні та підтримці розвитку національної культури , мови та традицій вірмен, що проживають в краї.

Головний лектор - історик , автор історичних нарисів і наукових статей , Голова комітету з питань історико - культурної спадщини «Спілки Вірмен України» Давід Давтян протягом 4 годин (лекція тривала з 14:00 до 18:00 на історичному ф-ті УжНУ) розповідав всім присутнім (студенти історичного факультету Ужгородського національного університету , професорсько - викладацький склад університету і вірменська молодь) про актуальні теми сучасності, а саме етногенез вірмен і державотворення, прийняття християнства , створення власної вірменської писемності , міграційні процеси, Кілікійське вірменське королівство, та про перший масовий злочин проти людяності у ХХ столітті - Геноцид вірмен в Османській імперії. Слухачі з цікавістю і захопленням слухали лекцію , після якої мали змогу поставити запитання.

Також керівництво історичного факультету Університету гідно оцінили подарунок від Спілки вірмен України, а саме «Ілюстровану енциклопедію вірменської культури в Україні» Ірини Гаюк , яка збагатить бібліотеку цінним виданням.

Про Вірменію і світ говорили в Ужгороді на відкритій лекції (ФОТО) – 01

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно