Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Начальник Іршавського райвідділу міліції спілкувався з громадянами району

Начальник Іршавського райвідділу міліції спілкувався з громадянами району

Начальник Іршавського райвідділу міліції спілкувався з громадянами району
Чергову «Пряму телефонну лінію» з мешканцями Іршавського району провів начальник Іршавського районного відділу міліції підполковник Микола Куриця. Упродовж години мешканці району мали можливість...

Чергову «Пряму телефонну лінію» з мешканцями Іршавського району провів начальник Іршавського районного відділу міліції підполковник Микола Куриця.

Упродовж години мешканці району мали можливість поставити запитання, які їх цікавлять, й отримати відповіді на них, а також висловити свою думку щодо діяльності іршавської міліції.

Дзвінки надходили з багатьох куточків Іршавського району: з сіл Ільниця та Білки, Загаття, Великий Раковець, Осій, Климовиця та Доробратово. Найбільше дзвінків було з самої Іршави.

Жителька села Загаття повідомила, що їй під час незначного інциденту сусідка пригрозила фізичною розправою. Микола Миколайович жінку заспокоїв і направив до неї місцевого дільничного інспектора міліції Михайлу Цоглу.

Пенсіонерка з села Климовиця поскаржилась на неправомірні дії працівника газового господарства. Їй було надано правову консультативну допомогу, а також рекомендовано з цього питання звернутись до керівництва газового господарства.

Із села Вільхівка зателефонувала жінка, у якої мешканець м. Іршава позичив чималу суму грошей і не повертає. Дане звернення відразу було зареєстровано і направлено на розгляд працівникам сектору державної служби по боротьбі з економічними злочинами.

Наступним співрозмовником став мешканець села Осій, який цікавився проведенням місячника добровільної здачі зброї. Йому відразу було надано консультацію про реєстрацію технічно придатної мисливської вогнепальної та газової зброї у період проведення місячника.

Однак не тільки проблемні питання правоохоронної діяльності були предметом спілкування начальника райвідділу. Директор однієї із шкіл району запросив працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей на «виховну годину», де учні будуть проводити вікторину з правознавства і хотіли б, щоб на ній був присутній міліціонер.

Мешканка м.Іршави подякувала дільничним інспекторам, які їй надали допомогу при вирішенні конфліктної ситуації з сусідкою, яка на своїй земельній ділянці спалювала сміття і дим йшов до її будинку. Дільничні інспектори провели з сусідкою профілактичну бесіду, після якої вона більше не спалює сміття поруч з помешканням бабусі.

Підводячи підсумки «прямої телефонної лінії», підполковник Микола Куриця висловив впевненість в тому, що тільки спілкуючись з населенням можна підвищити довіру громадян до міліції і дізнатись про недоліки у роботі міліції.

На всі дзвінки начальником райвідділу було дано вичерпні відповіді, а відповідним службам – конкретні доручення щодо вирішення питань, які турбують наших громадян.

Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно