Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Питання захисту прав нацменшин обговорили на засіданні круглого столу

Питання захисту прав нацменшин обговорили на засіданні круглого столу

Питання захисту прав нацменшин обговорили на засіданні круглого столу
У четвер, 7 листопада, відбувся круглий стіл на тему: «Європейська система захисту прав національних меншин: рекомендації та стандарти щодо формування державної етнополітики України на шляху до ЄС»....

У четвер, 7 листопада, відбувся круглий стіл на тему: «Європейська система захисту прав національних меншин: рекомендації та стандарти щодо формування державної етнополітики України на шляху до ЄС». На заході були присутні заступник голови облдержадміністрації Іван Качур, керівники галузевих відомств і громадських організацій та науковці.

ВІДЕО ДНЯ

У рамках роботи учасники засідання обговорили питання забезпечення прав нацменшин, адаптацію норм та стандартів соціальної політики України до законодавства ЄС, питання культури, освіти і мови.

– Збереження міжнаціональної злагоди є пріоритетом держави та важливими завданням Президента для влади в регіонах, особливо у контексті євроінтеграційних прагнень нашої держави. А поліетнічне Закарпаття може бути прикладом міжетнічної толерантності для багатьох інших областей, - зауважив Іван Качур.

Реклама

Так, задля задоволення культурних та освітніх потреб, створення рівних умов та можливостей представників нацспільнот, в області йде активна співпраця з українцями, що проживають за кордоном, друкуються книги та словники на угорській, словацькій та румунській мовах. В УжНУ з 2008 діє Гуманітарно-природничий факультет з угорською мовою навчання, при якому вже 50 років діє кафедра угорської філології. Завдяки науковій співпраці студенти-філологи виїжджають на семестрове чи двомісячне навчання до Дебреценського університету та на одномісячну переддипломну практику до Будапештського університету та бібліотеки ім. Сийчені задля обміну досвідом та інформацією.

Прес-центр ОДА

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно