Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • За 9 місяців цього року вдалось працевлаштувати 8 тисяч закарпатців

За 9 місяців цього року вдалось працевлаштувати 8 тисяч закарпатців

За 9 місяців цього року вдалось працевлаштувати 8 тисяч закарпатців
У вівторок, 5 жовтня, відбулось розширене засідання колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. На засіданні були присутні заступник голови облдержадміністрації Іван...

У вівторок, 5 жовтня, відбулось розширене засідання колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. На засіданні були присутні заступник голови облдержадміністрації Іван Качур, керівник департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віктор Мацола, керівники та представники структурних управлінь.

ВІДЕО ДНЯ

Обговорили питання сфери праці та зайнятості населення, заробітної плати, надання житлових субсидій, надання якісних послуг верствам населення, що потребують допомоги, інвалідам війни та постраждалим від Чорнобильської катастрофи.

Так, керівник департаменту соціального захисту населення Віктор Мацола доповів, що протягом І півріччя 2013 року зусилля профільного департаменту облдержадміністрації було направлено на реалізацію завдань щодо поліпшення ситуації на ринку праці, життєвого рівня населення, вирішення питання попередження насильства в сім'ї та надання соціальних послуг громадянам методом «єдиного вікна».

Реклама

Відповідно до Програми зайнятості населення Закарпатської області на період до 2017 року за січень-вересень 2013 року в області створено 18 тис. нових робочих місць. Працевлаштовано майже 8 тис. зареєстрованих безробітних осіб. Професійне навчання пройшли 4 тис. осіб, участь у роботах тимчасового характеру взяли 2,5 тис. громадян. Найкращі показники працевлаштування населення зафіксовані у місті Чоп, Перечинському та Тячівському районах.

Через обласну Програму «Турбота» протягом 2013 року одноразову грошову допомогу отримали 2167 осіб на загальну суму 1710,4 тис. грн. За рахунок місцевих бюджетів, а також додатково залучених коштів благодійників надано грошову, матеріальну та натуральну допомогу 5545 особам пільгової категорії громадян у сумі 1642,9 тис. грн. Виділено 467 санаторно-курортних путівок для забезпечення громадян пільгової категорії, видано 471 крісло колісне та 592 технічних засобів реабілітації.

Реклама

Протягом січня – вересня 2013 року різними видами державної соціальної допомоги скористались 129789 сімей-одержувачів, що на 12178 сімей більше аналогічного періоду минулого року. Сума нарахувань на всі види виплат за цей період становила 1167,4 млн. грн., що на 206,07 млн. грн, ніж минулоріч.

Прес-центр ОДА

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно