Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Ужгородщина широко відзначила 69-у річницю визволення Закарпаття від фашистських загарбників

Ужгородщина широко відзначила 69-у річницю визволення Закарпаття від фашистських загарбників

Ужгородщина широко відзначила 69-у річницю визволення Закарпаття від фашистських загарбників
Протягом минулого тижня у районі проходили різноманітні заходи, присвячені визволенню Закарпаття та України від фашистських загарбників. У закладах культури проведено урочисті збори та святкові...

Протягом минулого тижня у районі проходили різноманітні заходи, присвячені визволенню Закарпаття та України від фашистських загарбників. У закладах культури проведено урочисті збори та святкові концерти, у бібліотеках-філіалах Ужгородської ЦРБС організовані книжкові виставки „Тих днів не змовкне слава ”. У всіх загальноосвітніх навчальних закладах району проведено тематичні бесіди з історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років “Кому ми вдячні за чисте небо”, ”28 жовтня – День визволення Закарпаття від фашистських загарбників”. Екскурсії в куточки бойової слави шкільних музеїв були проведені в Середнянській, Концівській, Великодобронській ЗОШ.

ВІДЕО ДНЯ

Учні Червонівської, Середнянської, Великолазівської, Дубрівської, Сюртівської, Ратівецької, Руськокомарівської,Худлівської, Сторожницької, Холмківської, Концівської, Соломонівської, Киблярівської, Великогеєвецької, Малогеєвецької, Великодобронської ЗОШ упорядкували території біля пам’ятників воїнам-визволителям, поклали вінки і квіти. Квіти також покладено на могили померлих учасників Великої Вітчизняної війни.

У бібліотеках шкіл району організовано бібліографічний огляд художньої літератури та періодичної преси, приурочений визволенню України від фашистських загарбників, оформлено виставки документів “Визволення Закарпаття”.

Реклама

Ужгородська РДА

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно