• Життя
  • "Чорноморець" вдома вистояв перемогу у матчі з "Говерлою" (ВІДЕО)

"Чорноморець" вдома вистояв перемогу у матчі з "Говерлою" (ВІДЕО)

У матчі 14 туру чемпіонату України одеський " Чорноморець " на своєму полі приймав ужгородську " Говерлу ". Перший тайм пройшов в атаках «моряків», проте рахунок відкрили гості: м’яч у ворота одеситів влетів вже на 9-й хвилині. Після серії рикошетів м’яч відскочив до Нікулае, який з близької відстані відправив його в сітку. Ця невдача не засмутила «Чорноморець», який продовжив шукати щастя біля чужих воріт і був за це винагороджений. На 32-й хвилині Джа Джеджу забив гол-красень, якому, напевно, знайдеться місце в збірках кращих голів цього тижня: форвард прийняв м’яч на груди у лінії штрафної і блискучим ударом через себе одразу послав його в «дев’ятку». Потрібно відзначити, що в цей момент перервалася чорна серія одеситів, що налічувала п’ять матчів без забитих голів. Як це часто буває, наступного м’яча довелося чекати зовсім не так довго: лише за 6 хвилин після швидкої контратаки Антонов сильним низовим ударом вивів одеситів вперед. У другому таймі одесити намагалися розвинути успіх, а гості - звести матч до нічиєї, але ні ті, ні інші свого так і не добилися - 2:1.