Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • На полонині Руні проведуть Перший міжнародний фізкультурно-мистецький фестиваль "Зірки досяжні"

На полонині Руні проведуть Перший міжнародний фізкультурно-мистецький фестиваль "Зірки досяжні"

На полонині Руні проведуть Перший міжнародний фізкультурно-мистецький фестиваль "Зірки досяжні"
20-22 серпня в Ужгороді та на полонині Руні проведуть Перший міжнародний фізкультурно-мистецький фестиваль «Зірки досяжні». У рамках заходу майже 120 учасників з різних країн піднімуться на полонину...

20-22 серпня в Ужгороді та на полонині Руні проведуть Перший міжнародний фізкультурно-мистецький фестиваль «Зірки досяжні». У рамках заходу майже 120 учасників з різних країн піднімуться на полонину Руну.

Вперше фестиваль відбувся на Закарпатті у 2010 році, але на обласному рівні. Вже наступного року він вийшов на всеукраїнський рівень, а цьогоріч – став міжнародним.

До участі у заході запрошені волонтери та люди з обмеженими фізичними можливостями з різних регіонів України, Угорщини, Словаччини, Голландії та Польщі – близько 120 осіб.

У програмі фестивалю – проведення круглого столу «Доступність сфери туризму та рекреації для людей з інвалідністю: реалії та перспективи», урочисте відкриття фестивалю та святковий концерт.

21 серпня об 11.00 планується сходження учасників фестивалю на полонину Руну. Сходження вже стало традиційним і має символічний зміст, адже стає для учасників фестивалю – людей з обмеженими фізичними можливостями – не тільки підкоренням гори, а й символом подолання стереотипів і самоствердження, доказом того, що кожен має право на гідне, щасливе та повноцінне життя, і якщо на шляху стаються перешкоди, в жодному разі не варто зупинятись, а йти далі – до своєї вершини.

Організатор фестивалю – громадська організація «Інва-Тур «Відродження». Підтримку заходу надають Всеукраїнське громадське соціально-політичне об’єднання «Національна асамблея інвалідів України», Закарпатська ОДА, обласний центр фізичної культури та спорту інвалідів, обласний центр комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів «Інваспорт», обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ГО Закарпатський інформаційно-реабілітаційний центр для осіб з вадами зору «Дивосвіт», Перечинська РДА.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно