• Життя
  • "Говерлі" не вдалося створити сенсацію у матчі із київським "Динамо" (ВІДЕО)

"Говерлі" не вдалося створити сенсацію у матчі із київським "Динамо" (ВІДЕО)

Матчем на полі стадіону "Авангард" в Ужгороді стартувала програма суботніх ігор другого туру прем'єр-ліги України. Ужгородська "Говерла" приймала київське "Динамо" і поступилася гостям з рахунком...

Матчем на полі стадіону "Авангард" в Ужгороді стартувала програма суботніх ігор другого туру прем'єр-ліги України. Ужгородська "Говерла" приймала київське "Динамо" і поступилася гостям з рахунком 1:2.

Динамівці, які втратили очки на старті сезону, зустріли опір з боку господарів, киянам вдалося забити лише на фініші першого тайму, зате двічі за хвилину - автором голів став новачок бронзових призерів України Дьємерсі Мбокані.

Після перерви кияни впевнено контролювали гру, а незадовго до закінчення основного часу рефері побачив гру рукою у штрафному Джермейна Ленса. Призначений пенальті реалізував Віталій Балашов, встановивши остаточний результат.

Таким чином, "Динамо" відсвяткувало першу перемогу в сезоні, "Говерла", у свою чергу, стартувала в чемпіонаті двома поразками.