Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Україно-угорська співпраця по запобіганню паводків буде продовжуватись і далі

Україно-угорська співпраця по запобіганню паводків буде продовжуватись і далі

Україно-угорська співпраця по запобіганню паводків буде продовжуватись і далі
Сьогодні, 3 липня, на ділянці правобережної протипаводкової дамби р. Тиса (в районі сіл Соловка (Україна) –Лоня (Угорщина)) в рамках XVIII наради Уповноважених Урядів України й Угорщини з питань...

Сьогодні, 3 липня, на ділянці правобережної протипаводкової дамби р. Тиса (в районі сіл Соловка (Україна) –Лоня (Угорщина)) в рамках XVIII наради Уповноважених Урядів України й Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах та з нагоди 20-ї річниці українсько-угорського співробітництва пройшли урочисті заходи. Про це інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

ВІДЕО ДНЯ

В ході яких Головою Держводагенства України Василем Сташуком та заступником держсекретаря з питань водного господарства від Міністерства регіонального розвитку Угорщини Петером Ковачем було підписано Спільну протипаводкову Програму розвитку для Верхньої Тиси.

«Ці роки відзначились подіями та заходами на прикордонних водах з обох сторін, які включали як вдосконалення систем протипаводкового захисту спільного інтересу, так і випробування на міцність наших систем та фахівців під час надзвичайних ситуацій. Зокрема хотілося б відмітити співпрацю та взаємодопомогу, яка мала місце під час паводків 1998, 2001,2008 років. Вирішення проблеми протипаводкового захисту в басейні річки Тиса потребує безумовного об’єднання як науково-технічного потенціалу, так і фінансових ресурсів сусідніх країн басейну річки Тиса»,- зазначив Василь Сташук.

Реклама

Взяли участь у даному заході і рятувальники, зокрема: начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Мирослав Щербей та заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Глєб Бурковський.

Адже як показує багаторічний досвід щодо ліквідації наслідків проходження паводків, основний тягар щодо проведення першочергових та рятувальних робіт припадає на підрозділи Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та оперативно-рятувальні підрозділи ДСНС України у Закарпатській області.

Реклама

Кульмінацією зустрічі стало відкриття, встановленого угорською стороною, пам’ятного знаку.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно