• Головна
  • Життя
  • Молодіжка "Говерли" поступилася одноліткам із київського "Арсеналу"

Молодіжка "Говерли" поступилася одноліткам із київського "Арсеналу"

Стадіон "Авангард". Матч молодіжних складів «Говерла» (Ужгород) – «Арсенал» (Київ) – 1:3 (1:0) У складі «Говерли» гол на 43 хвилині забив Роман Ботвинник. Молодіжний склад «Говерли» провів...

Стадіон "Авангард". Матч молодіжних складів

«Говерла» (Ужгород) – «Арсенал» (Київ) – 1:3 (1:0)

У складі «Говерли» гол на 43 хвилині забив Роман Ботвинник.

Молодіжний склад «Говерли» провів третій за ліком спаринг під час підготовки до нового сезону. Цього разу суперниками ужгородців став столичний «Арсенал», який проводить збори в Мукачеві.

Перша половина зустрічі була за господарями. Підопічні Михайла Іваниці зуміли нав’язати супернику свою гру, не дали можливості «канонірам» створити загрозу біля власних воріт. В активі господарів непогані моменти для взяття воріт мав Сергій Курта, але оборонці «Арсеналу» не дозволили нашому нападнику завдати влучного удару. А в кінці першого тайму наші хлопці зуміли скористатися своєю перевагою. З центра пройшла передача низом, в штрафній суперника м’яч підхопив Ботвинник і спокійно переграв воротаря «пушкарів» - 1:0.

Другий тайм вийшов протилежним першому. На полі з’явилися новачки, які проходять оглядини в нашій команді. Гості досить швидко заволоділи ініціативою й зуміли відновити статус-кво. Потім, скориставшись помилкою захисників гості зуміли провести стрімку атаку, перший удар наш кіпер парирував, але на добиванні знову першим був нападник «Арсенала», який не залишив жодного шансу нашому кіперу.

Наприкінці поєдинку гості збільшили свою перевагу до трьох забитих голів.