• Життя
  • Відіграли матчі чвертьфінальної стадії чемпіонату області з баскетболу

Відіграли матчі чвертьфінальної стадії чемпіонату області з баскетболу

17 лютого в Мукачеві відбулися ігри чвертьфінальної стадії чемпіонату області з баскетболу серед чоловічих команд. Серйозна боротьба була тільки в одному з матчів, в решті фаворити більш, ніж впевнено перемогли своїх суперників. Зате команди порадували глядачів великою кількістю ефектних моментів та кількома новими рекордами чемпіонату. В першій грі зустрічались мукачівські команди – БК «Мукачево» та команда з ДЮСШ. В цій грі було встановлено 2 рекорди чемпіонатів області. Перший рекорд встановила команда БК «Мукачево» - 102 забиті очки. Другий рекорд встановив гравець цієї ж команди Костенко Костянтин, який набрав 48 очок. Щодо самої гри – більш досвідчені баскетболісти Мукачева просто знищили своїх опонентів з ДЮСШ. Як кажуть після таких ігор – рахунок та табло повністю відображає хід гри. БК «Мукачево» - ДЮСШ «Мукачево»: 102 – 38 (30-11, 24-9, 20-9, 28-9). Ще один рекорд чемпіонату в грі між БК «Ужгород» та БК «Виноградово» встановив гравець ужгородців Василь Товтин, який реалізував 10 трьохочкових кидків з 13 спроб! Вражаючий результат, який навряд чи комусь вдасться повторити. Саме кидки з дальньої дистанції Василя та чудова гра Попадинця Андрія допомогла ужгородцям обіграти команду з Виноградова. БК «Виноградово» - БК «Ужгород»: 45 – 96 (6-24, 15-24, 7-25, 17-23). В третій грі за місце в півфіналі чемпіонату області змагалися команди «ЗОДЮСШ» м. Ужгород та БК «Свалява». Молоді ужгородці з самого початку матчу захопили ініціативу і завдяки вдало організованим атакам та чудовій командній грі одержали впевнену перемогу над баскетболістами зі Сваляви. «ЗОДЮСШ» м. Ужгород – БК «Свалява»: 100 – 58 (25-11, 20-12, 25-19, 34-16). В заключному поєдинку чвертьфінальної стадії зустрічались команди з Ужгорода – БК «Ужбаскет» та БК «УжНУ». Першу четверть досить легко виграли баскетболісти Ужбаскета, але в другій та третій четвертях студентам з УжНУ вдалося переломити хід поєдинку, і перед останньою четвертю вигравати 6 пунктів. Але перемогу баскетболісти УжНУ не втримали. В 4 чверті справжні лідерські якості проявив Костянтин Ножов, який повів команду до перемоги. БК «Ужбаскет» - БК «УжНУ»: 51 – 39 (12-5, 13-22, 4-8, 22-4). В півфіналах зустрінуться: БК «Мукачево» - БК «Ужгород» ЗОДЮСШ м. Ужгород – БК «Ужбаскет».