Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 17 300+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 100+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 900+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Чопські прикордонники вилучили 2500 пачок білоруських сигарет та "Мерседес" (ФОТО)

Чопські прикордонники вилучили 2500 пачок білоруських сигарет та "Мерседес" (ФОТО)

Чопські прикордонники вилучили 2500 пачок білоруських сигарет та "Мерседес" (ФОТО)
Чопські прикордонники у громадянина України вилучили "Мерседес" із 250 пачками білоруських сигарет. Автомобіль оцінили у 31535 гривень, сигарети – у 2500. 250 пачок сигарет торгової марки...

Чопські прикордонники у громадянина України вилучили "Мерседес" із 250 пачками білоруських сигарет.

ВІДЕО ДНЯ

Автомобіль оцінили у 31535 гривень, сигарети – у 2500.

250 пачок сигарет торгової марки "Фест" виробництва Республіки Білорусь водій перевозив у днищі багажного відділення.

Реклама

Доступ до прихованого став можливим лише після демонтажу декоративної панелі днища автомобіля.

Сигарети та авто вилучено встановленим порядком.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Чопські прикордонники вилучили 2500 пачок білоруських сигарет та "Мерседес" (ФОТО) – 01
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно