Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Цьогоріч кількість закарпатців, які отримують державну допомогу, збільшилася

Цьогоріч кількість закарпатців, які отримують державну допомогу, збільшилася

Цьогоріч кількість закарпатців, які отримують державну допомогу, збільшилася
За даними державної служби статистики, рівень безробіття в Україні за січень поточного року у порівнянні з груднем збільшився на 7,4%. Як повідомив директор

За даними державної служби статистики, рівень безробіття в Україні за січень поточного року у порівнянні з груднем збільшився на 7,4%. Як повідомив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, в краї ситуація на ринку праці залишається стабільною. «Січень взагалі не є показовим місяцем. По області тенденція по працевлаштуванню є такою ж, що й минулого року в цей період. Відзначу, що зараз спостерігається падіння рівня безробіття на 0,1% після фінансової кризи» - повідомив пан Фущич.

ВІДЕО ДНЯ

Проте, директор Закарпатського обласного центру зайнятості зазначив, що у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року збільшилася кількість людей, які отримують державну допомогу. "В січні минулого року допомогу від держави отримували трохи більше тринадцяти тисяч людей, в цьому ж році їхня кількість зросла майже на тисячу". За даними державної служби статистики середній розмір допомоги по Україні становить 814,02 гривень.

Юрій Фущич зазначив, що ситуація з працевлаштуванням в області докорінно змінитися наразі не може. "На Закарпатті не створюються нові великі підприємства та заводи, тому й не виникає нових вакансій. Традиційно, найбільш затребуваними на обласному ринку праці залишаються швачки, складальники верху взуття та в'язальники джгутів" – повідомив директор Закарпатського обласного центру зайнятості.

Реклама

Вікторія Рижова

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно