Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • У Мукачеві призначено нового начальника міліції громадської безпеки (ФОТО)

У Мукачеві призначено нового начальника міліції громадської безпеки (ФОТО)

У Мукачеві призначено нового начальника міліції громадської безпеки (ФОТО)
Начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Закарпатській області, куратор Мукачівського міськвідділу полковник міліції Валерій Олександрович Шнуренко особовому складу...

Начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Закарпатській області, куратор Мукачівського міськвідділу полковник міліції Валерій Олександрович Шнуренко особовому складу міського відділу представив нового керівника громадської безпеки. На посаду призначено майора міліції Василя Васильовича Анталовського.

ВІДЕО ДНЯ

Куратор міського відділу Валерій Шнуренко зазначив, що на плечі керівника лягає відповідальність не лише за особовий склад та результати роботи, а і за безпеку кожного мукачівця на гостя міста. Проте новопризначений керівник має досвід, а головне – бажання працювати задля безпеки громадян, – зазначає речниця Мукачівського МВ УМВС Наталія Машіко.

Анталовський Василь Васильович народився 1 січня 1978 року у с.Бобовище Мукачівського району. На службі в органах внутрішніх справ - з 1998 року. Розпочинав свій трудовий шлях міліціонером роти відділу Державної служби охорони (ДСО) при Мукачівському міському відділі УМВС України в Закарпатській області.

Реклама

З 2000 року - командир відділення батальйону міліції відділу при Мукачівському міськвідділі міліції. У 2002 році працював інструктором з бойової та фізичної підготовки роти міліції міжрайонного відділу ДСО. У цьому відділі Василь Васильович Анталовський обіймав посади від інспектора до начальника Мукачівського міжрайонного відділу Державної служби охорони при УМВС України в Закарпатській області.

У Мукачеві призначено нового начальника міліції громадської безпеки (ФОТО) – 01
Реклама

У 2013 році очолив навчальний центр підготовки працівників органів внутрішніх справ УМВС України в Закарпатській області. Де й працював до свого теперішнього призначення на посаду в.о.заступника начальника - начальника міліції громадської безпеки Мукачівського міського відділу (з обслуговування м.Мукачева та Мукачівського району) УМВС України в Закарпатській області.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно