Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • На біологічному факультеті обговорювали збереження біорізноманіття

На біологічному факультеті обговорювали збереження біорізноманіття

На біологічному факультеті обговорювали збереження біорізноманіття
З нагоди Міжнародного дня біорізноманіття, який відзначають 22 травня, на біологічному факультеті УжНУ провели круглий стіл «Актуальні питання збереження біорізноманіття». Студенти різних курсів...

З нагоди Міжнародного дня біорізноманіття, який відзначають 22 травня, на біологічному факультеті УжНУ провели круглий стіл «Актуальні питання збереження біорізноманіття». Студенти різних курсів виступили з доповідями про вплив екологічних факторів на рідкісні види флори і фауни, проблему використання генетично модифікованих організмів, а також біологічні інвазії на Закарпатті.

ВІДЕО ДНЯ

Круглий стіл модерували доцент кафедри ентомології та збереження біорізноманіття Людмила Симочко та викладач кафедри ботаніки Андрій Сойма, - повідомили у Медіацентрі УжНУ.

Міжнародний день збереження біорізноманіття проголошено для підвищення поінформованості людей щодо питань захисту розмаїття живої природи з нагоди ухвалення Конвенції про біорізноманіття 22 травня 1992 року. Щорічне святкування є чудовою можливістю усвідомити відповідальність за донесення дорогоцінної спадщини до сучасних і прийдешніх поколінь, зауважили модератори круглого столу.

Реклама

Під час наукового заходу учасники дискутували щодо проблеми збереження рідкісних метеликів. Доповідь на цю тему представив студент Віктор Рошко. Його колега Сільвія Тацькар висвітила питання про використання ГМО, зокрема – безпечності таких продуктів, а також переваги генетично модифікованих організмів. Студентка Ольга Шевчик у своєму виступі оглянула флористичне біорізноманіття, а Василь Павлище – екологічну інтродукцію і реінтродукцію. Дві доповіді – Наталії Огінської й Анастасії Денисюк – стосувалися впливу екологічних факторів на поширення інвазійних видів тварин, а також поширення та контролю біологічних інвазій на Закарпатті.

Після виступів учасники круглого столу мали змогу задати питання доповідачам, деякі з тем викликали жваві дискусії. Круглий стіл з питань збереження біорізноманіття на біологічному провели вперше, однак мають намір започаткувати традицію щорічних наукових заходів, оскільки актуальність таких обговорень, безсумнівно, сьогодні на часі.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно