Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • У Мукачеві вчили депутатів місцевих рад, громадськість та правоохоронців протидіяти дискримінації

У Мукачеві вчили депутатів місцевих рад, громадськість та правоохоронців протидіяти дискримінації

У Мукачеві вчили депутатів місцевих рад, громадськість та правоохоронців протидіяти дискримінації
Днями у Мукачеві в рамках проекту «Підвищення рівня знань представників державних установ у сфері захисту громадян від дискримінації» почалась серія семінарів для представників органів влади,...

Днями у Мукачеві в рамках проекту «Підвищення рівня знань представників державних установ у сфері захисту громадян від дискримінації» почалась серія семінарів для представників органів влади, депутатів міських і районних рад, а також для правоохоронних органів у сфері захисту прав людини та антидискримінаційної політики, з метою формування культури толерантності та протидії ксенофобії у щоденній роботі.

ВІДЕО ДНЯ

Організатором семінарів є благодійний фонд «Розвиток» у тісній співпраці з Мукачівською міською радою. Захід відбувається за сприяння фонду «Відродження» та при інформаційній підтримці Коаліції з протидії дискримінації в Україні і Міжнародної організації з міграції, – зазначає Євгенія Красилинець, речниця Мукачівського МВ УМВС.

У приміщенні Будинку школярів відбувся перший семінар «Дискримінація – причини, наслідки та шляхи подолання», на який були запрошені також співробітники Мукачівського міського відділу міліції, зокрема громадський блок.

Реклама

Метою даного проекту є покращення рівня знань у сфері захисту прав людини та антидискримінаційної політики, формування культури толерантності та протидії ксенофобії у представників державних установ; поглиблення знань та покращення практичних навичок у суддів у сфері застосування положень Європейських конвенцій з прав людини та Закону України про дискримінацію; підвищення рівня розуміння проблеми дискримінації зі сторони правоохоронних органів; зміна установок, поведінки і стандартів спілкування з громадянами, які звертаються за допомогою до представників влади та правоохоронних органів.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно