Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Мукачівські депутати, правоохоронці, прокурори та судді навчались толерантності та правам людини (ФОТО)

Мукачівські депутати, правоохоронці, прокурори та судді навчались толерантності та правам людини (ФОТО)

Мукачівські депутати, правоохоронці, прокурори та судді навчались толерантності та правам людини (ФОТО)
З 8 по 10 грудня в рамках проекту «Підвищення рівня знань представників державних установ у сфері захисту громадян від дискримінації» пройшла серія семінарів для представників місцевих та...
ВІДЕО ДНЯ

З 8 по 10 грудня в рамках проекту «Підвищення рівня знань представників державних установ у сфері захисту громадян від дискримінації» пройшла серія семінарів для представників місцевих та районних органів влади, депутатів міських і районних рад, представників міліції, прокуратури та суддів м.Мукачево та Мукачівського району у сфері захисту прав людини та антидискримінаційної політики, з метою формування культури толерантності та протидії ксенофобії у їхній щоденній роботі.

На семінарах були розглянуті такі закони, як: «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Міжнародна конвенція про ліквідацію всіх форм расової дискримінації». Також були розглянути такі теми, як: Принцип рівності і недискримінації у міжнародному законодавстві. Злочини на ґрунті ненависті (розслідування релігійної та етнічної нетерпимості).

Реклама

В загальній кількості семінари відвідали більше 80 осіб, представників державних установ та правоохоронних органів.

Запрошеними експертами виступали: співкоординатор Проекту «Без Кордонів» ГО Центр "Соціальна Дія". Голова координаційної ради Коаліції з протидії дискримінації в Україні Ірина Федорович та голова Громадської Ради з дотримання прав людини при Мукачівському міськвиконкомі. Керівник Мукачівського Правозахисного Центру Олег Григор’єв.

Реклама

Організатором семінарів в м.Мукачево виступає Благодійний фонд «Розвиток» у тісній співпраці з Мукачівською міською радою. Захід відбувся за сприяння МФ «Відродження» та при інформаційній підтримці Коаліції з протидії дискримінації в Україні і Міжнародної Організації з Міграції.

Даний проект є пілотним та мережевим. В рамках проекту будуть проведені тематичні семінари з питань прав людини та протидії дискримінації ще в трьох містах України (Одеса, Павлоград, Херсон) на базі Центрів правової інформації та консультацій, які надають безоплатну правову допомогу бідним верствам населення.

Метою проекту є: покращення рівня знань у сфері захисту прав людини та антидискримінаційної політики, формування культури толерантності та протидії ксенофобії у представників державних установ; поглиблення знань та покращення практичних навичок у суддів у сфері застосування положень Європейських конвенцій з прав людини та Закону України про дискримінацію; підвищення рівня розуміння проблеми дискримінації зі сторони правоохоронних органів; зміна установок, поведінки і стандартів спілкування з громадянами, які звертаються за допомогою до представників влади та правоохоронних органів.

Реклама

Кінцевим результатом проведених семінарів стане проведення підсумкового круглого столу та представлення аналітичного звіту на тему: «Дискримінація - причини, наслідки та шляхи подолання» в секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Звіт також буде направлено до консультативної ради при Омбудсмані для використання його в подальшій роботі при підготовці щорічного звіту Омбудсмана у Верховній Раді щодо стану дискримінації в Україні.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно