Життя   • 8 червня 2015 року, 13:39929

Італійська компанія виявила бажання інвестувати у видобування мармуру в Закарпатті

Італійська компанія виявила бажання інвестувати у видобування мармуру в Закарпатті

На першому пленарному засіданні 26 сесії Тячівська районна рада погодила ТОВ «Оріана ЛТД» (директор В.М.Апшай) спеціальний дозвіл на користування надрами, а саме дослідно-промислову розробку, видобування мармуризованого вапняка Малоуглянського родовища.

Ділянка розташована в 6 кілометрах на північ від села Угля. Її орієнтовна площа – 13,8 га. Ще у 1952-1953 роках це родовище було обстежено трестом «Укрнерудпром» та зроблено висновок про необхідність подальшого вивчення мармуру. Його запаси оцінені у 2680 тис.м3. Цю гірську породу можна використовувати як облицювально-декоративний матеріал.

Як йдеться у супровідних документах, у 2002 році ТОВ «Оріана ЛТД» взяло на баланс мармурове родовище та провело дослідні роботи.

У 2004-2007 роках ТОВ «Оріана ЛТД» здійснювало дослідно-промислову розробку Малоуглянського родовища мармуризованих вапняків, на яку видавалася ліцензія. У зв’язку з тим, що в той період інвестиційний клімат у державі був неприйнятний, італійська компанія згорнула діяльність в Україні. Таким чином, роботи були припинені і незавершені.

На сьогоднішній день одна з італійських компаній виявила бажання інвестувати у розробку малоуглянського родовища при умові, що погоджувальні роботи не будуть розтягнуті в часі. Першу чергу видобування планують запустити у другій половині вересня 2015 року. До робіт залучать 35 осіб.

Джерело: Тячівньюз
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів