Життя   • 8 червня 2015 року, 15:212145 ФОТО

У Мукачеві відбулись заходи з нагоди 70-річчя МКТЕК

Сьогодні у Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі відбувся брифінг, приурочений до 70-річного ювілею навчального закладу.

У заході студенти коледжу у ролі журналістів брали інтерв’ю у ветеранів коледжу, які протягом довгого часу викладали у цьому навчальному закладі. Серед визначних особистостей, які взяли участь у брифінгу, був і заслужений вчитель України, колишній завідуючий товарознавчим відділенням, заступник директора з виховної роботи, а нині головний редактор газети "Панорама" Василь Гарагонич. 

Главред видання розповів про роки роботи у коледжі, а також згадав про свою діяльність, як керівника гуртка юних журналістів. Василь Гарагонич також зазначив, що журналістом може бути людина грамотна, начитана та спостережлива. Особливо він наголосив саме на останній якості, яка є дуже важливою для працівника медійної сфери.

Загалом колишні викладачі МКТЕК згадали і розповіли студентам про свій педагогічний досвід, свої освітні та спортивні досягнення, а також про веселі моменти за час роботи у коледжі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів