Життя   • 10 червня 2015 року, 13:23557

Медики стверджують, що на Закарпатті є сироватка від укусів змій

Медики стверджують, що на Закарпатті є сироватка від укусів змій

Сьогодні в окремих засобах масової інформації краю з’явилось повідомлення щодо відсутності у медичних закладах сироватки від укусів змій.

Яка ж ситуація з області із забезпеченням  сироваткою пояснив директор Закарпатського територіального Центру екстреної медичного допомоги Томаш Білинець: "Сироватка від укусів змій в області є і зберігається на базі територіального центру екстреної медичної допомоги (медицини катастроф).  У разі потреби її оперативно доставляють у будь-який медичний заклад краю. Сироватка вводиться на протязі 6 годин з моменту укусу".  

Як повідомили у прес-центр ОЦЗ у Закарпатській області, також лікар зауважив, що щороку в Закарпатті фіксується від 8 до 15 випадків укусів отруйними плазунами.  Однак, за останні 15 років жодного випадку укусу який би мав смертельні наслідки – не було. Також Томаш Васильович зазначив, що серед небезпечних плазунів найбільш розповсюджена в нашій області карпатська гадюка. І хоча її укус не є смертельним для людини, однак може викликати низку ускладнень та алергічних проявів. 

Відтак,  у разі укусу змією, потрібно негайно звернутися по допомогу до фахівців-медиків.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів