Життя   • 10 червня 2015 року, 21:23474

Рятувальники піднялися на Говерлу, аби навчити туристів поводитися в горах

Рятувальники піднялися на Говерлу, аби навчити туристів поводитися в горах

Аби навчити громадян правильної поведінки на природі, 10 червня працівники Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи спільно з інспекторами районного відділу ДСНС здійснили масово-роз’яснювальну роботу на території Карпатського біосферного заповідника.

Насамперед рятувальники піднялися на контрольно-пропускний пункт «Білий», звідки стартують туристичні маршрути на г. Говерла та г. Бербенеска. Бійці ДСНС поспілкувалися з працівниками Карпатського біосферного заповідника, які щодня контактують із туристами, й озвучили їм правила поведінки в горах. У свою чергу, природоохоронці при нагоді пояснюватимуть гостям Закарпаття, як треба поводитися під час грози, відпочинку в лісі, зустрічі з хижими звірами та зміями тощо. Лісникам також надали яскраві листівки, котрі вони в подальшому розповсюджуватимуть серед туристів, - зазначили в У ДСНС України в Закарпатській області.

Крім цього, рятувальники ДСНС провели профілактичні бесіди з відпочивальниками, яких зустріли на Говерлі. Зокрема, людям нагадали, що перед виходом у гори слід обов’язково зареєструватися у найближчому рятувальному підрозділі й отримати консультацію професіоналів

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів