Життя   • 11 червня 2015 року, 10:211367

Шоста хвиля мобілізації: кого заберуть в армію

Шоста хвиля мобілізації: кого заберуть в армію

Під час шостої хвилі будуть потрібні танкісти, розвідники, артилеристи, зв’язківці, сапери і водії.

Журналісти дізналася деякі деталі шостої хвилі часткової мобілізації, яка повинна початися після 18 червня. За даними Генерального штабу, принципових відмінностей від п’ятої хвилі не буде. Спочатку призовники пройдуть підготовку в навчальних центрах і на полігонах, після чого будуть направлені для бойового злагодження у війська. Основні спеціальності, які потрібні для комплектування Збройних сил, також не змінилися. Кількість людей, які будуть покликані в рамках шостої хвилі, в Генштабі не розголошують. На думку фахівців, оскільки військові не змінюють принципів мобілізаційної роботи, значить, їм знову доведеться вирішувати проблеми, які вже виникали під час попередніх етапів мобілізації. А саме — боротися з масовою неявкою призовників до військкоматів.

Не буде принципових відмінностей і в порядку підготовки мобілізованих.  "Військовозобов’язані будуть покликані на курси підготовки та підвищення кваліфікації, навчальні центри, загальновійськові полігони, де отримають відповідну підготовку з військово-облікової спеціальності, після чого будуть спрямовані на комплектування військових частин Збройних сил, де пройдуть бойове злагодження", – зазначають військові чиновники. 

Конкретних термінів початку оповіщення військовозобов’язаних у рамках шостої хвилі в Генштабі не назвали. Не розголошуються поки і терміни початку їх навчання.

Джерело: Сьогодні
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів