Життя   • 11 червня 2015 року, 11:20752

Колона військової техніки, яку сфотографували на українсько-угорському кордоні, їхала на Львівщину, – ЗСУ

Прикордонна служба підтвердила заїзд до України військової техніки з Угорщини, про що раніше повідомили низка місцевих ЗМІ.

Колона військової техніки на українсько-угорському кордоні належить військовим підрозділам, які беруть участь в україно-американських навчаннях на Яворівському полігоні у Львівській області. Про це зазначає прес-секретар Державної прикордонної служби Олега Слободян.

"Ця техніка належить тим підрозділам, які беруть участь у навчаннях на Яворівському полігоні. Після закінчення навчань техніка полишить територію України", - заявив він. Офіцер також уточнив, що техніка належить військовикам Сполучених Штатів Америки, які й проводять спільні навчання з Нацгвардією України.

Раніше угорські ЗМІ опублікували фотографії великої колони військової техніки в угорському прикордонному пункті "Захонь". Знімки були зроблені 9 червня.

За офіційними даними, 20 квітня на Яворівському полігоні у Львівській області почалися українсько-американські командно-штабні навчання Fearless Guardian ("Безстрашний захисник-2015"). Півроку американські військові будуть тренувати бійців української Національної гвардії та представників військових навчальних центрів Збройних сил України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів