Життя   • 11 червня 2015 року, 11:48624

Мешканці Новоселиці написали з десяток звернень до екологів через сміття, яке ж самі і викидують на узбіччя

На Закарпатті за останні декілька тижнів мешканці села Новоселиця написали з десяток звернень до екологів, сільської та районної рад про те, що їх село потопає у стихійних смітниках.
Створюють їх самі ж мешканці села, однак не всі, а дві третини населення, яке не бажає платити за вивіз сміття комунальному підприємству, а просто скидає його в річку чи в ліс. Після дощу все це сміття пливе вниз за течією і осідає на берегах.

«Люди настільки знахабніли, що дозволяють собі викидати просто на узбіччя мертву худобу, ви тільки уявіть який це сморід, всім цим дихають наші діти» – обурюються місцеві мешканці.

У сільраді наголошують, що не мають права штрафувати порушників, відтак за ними ніхто не стежить і не контролює. Екологи ж наголошують, що теж не мають права проводити перевірки, оскільки робити це до кінця поточного року заборонив Кабінет Міністрів України.

Щоправда, в Тячівській РДА наголосили – проблема виключно в людях, яким самим комфортно жити у смороді. Однак саме сільська рада, при якій діє адмінкомісія може, має право і зобов’язана штрафувати порушників. Тільки таким чином ситуацію зможуть вирішити.

Т.в.о голови Тячівської РДА Василь Йовді пообіцяв вже до кінця тижня вирішити ситуацію із сміттям в Новоселиці і провести бесіду з головою сільради.

Джерело: ЗІК
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів