Життя   • 15 червня 2015 року, 16:35334

Комісія обласних депутатів обговорила питання щодо надання одноразової допомоги сім’ям загиблих бійців АТО

Комісія обласних депутатів обговорила питання щодо надання одноразової допомоги сім’ям загиблих бійців АТО

Сьогодні, 15 червня в обласній раді відбулося планове засідання постійної депутатської комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення, яку очолює Антон Ліврінц.

В її роботі взяли участь перший заступник голова облради Михайло Попович, начальник відділу соціального забезпечення Закарпатського обласного військового комісаріату Іван Боклах, начальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Василь Скрип та його засупник Єлізавета Біров, заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Закарпатської ОДА Ганна Морозюк та ін, - інформує прес-служба Закарпатської облради.

Серед питань, які були внесені на порядок денний, основним було про погодження календарного плану виконання заходів по Програмі «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2015 рік та про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців із Закарпаття, які брали участь в АТО на Сході України.

Заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Закарпатської ОДА Ганна Морозюк інформувала членів комісії з цих питань по суті. Відбулося жваве обговорення кожного з них. Депутати висловили ряд слушних думок і пропозицій.

Так, за 2014-2015 рр. вже виділено по Програмі «Турбота» матеріальну допомогу 58 сім’ям загиблих військовослужбовців на Сході України по 100 тис.грн. кожній, а це – 5 млн. 800 тис.грн. Цими днями надійшли ще дві «сумні» заяви…

Йшлося також про надану одноразову матеріальну допомогу жителям області на лікування, у т.ч. й за межами України, за поданням управління охорони здоров’я ОДА. Як інформував начальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Василь Скрип, із виділених депутатами 5 млн.грн відповідна комісія при управлінні охорони здоров»я вже розподілила 2 млн 801 тис.грн. на потреби 14 важкохворих закарпатців – жителів Виноградівщини, Мукачівщини, Воловеччини, Ужгородщини та ін.

Взявши до уваги інформацію медичних фахівців, члени постійної комісії схвалили цю акцію доброї волі та рекомендували розробити відповідне Положення згаданої комісії, затвердити його на сесії та продовжувати позитивну практику щодо соціального захисту населення в рамках чинного законодавства.

Далі комісія розглянула низку матеріалів, що надійшли на її адресу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів