Життя   • 16 червня 2015 року, 11:06649

Підрозділ "Львівської залізниці" позбавив мешканців Чопа води

Підрозділ "Львівської залізниці" позбавив мешканців Чопа води

15 червня 2015 року, о 10:00, офіційно не попередивши Чопську міську раду та мешканців міста, відокремлений підрозділ “Ужгородська дистанція водопостачання “Державного територіально-галузевого об’єднання “Львівська залізниця” раптово припинив водопостачання міста Чоп.

У зв’язку з цим міський голова міський голова Галина Цар звернулася із відкритим зверненням до прем’єр-міністра України, народних депутатів України, прокуратури та УСБУ в Закарпатській області з проханням втрутитися у ситуацію через грубе порушення Закону України “Про питну воду та питне водопостачання” відокремленим підрозділом “Ужгородська дистанція водопостачання “Державного територіально-галузевого об’єднання “Львівська залізниця”, - констатують у Чопській міській раді.

“Додатково повідомляємо, що дана ситуація спричинила зростання соціальної напруги в місті, погіршення санітарно-епідеміологічного стану, зокрема і в медичних, освітніх та соціальних закладах міста.  У зв’язку із вищенаведеним, просимо Вас вжити термінових заходів відповідного реагування”, – йдеться у зверненні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів