Життя   • 16 червня 2015 року, 14:051009

12 парафій і 11 священиків УПЦ Московсього патріархату перейшли до УАПЦ. У Мукачівській єпархії все спростовують

12 парафій і 11 священиків УПЦ Московсього патріархату перейшли до УАПЦ. У Мукачівській єпархії все спростовують

Днями з’явилась інформація про перехід 12 парафій і 11 священиків Закарпатської єпархії УПЦ МП до УАПЦ.

"Парафії та священослужителі закарпатських єпархій Української Православної Церкви не переходили до новоутвореної Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви", – заявляють представники Мукачівської та Хустської єпархій УПЦ, повідомляє Центр інформації УПЦ.

«Ми знаємо про так звану новоутворену Карпатську єпархію УАПЦ, яку нібито очолює отець Віктор Бедь. Станом на 15 червня 2015 року жодна парафія та жоден священослужитель Мукачівської єпархії УПЦ туди не перейшов. Ми не маємо ані письмових, ані усних підтверджень таких фактів», – підкреслює речник Мукачівської єпархії УПЦ протоієрей Олександр Монич.

Секретар Хустської єпархії УПЦ архімандрит Іов Стець також спростовує чутки про перехід місцевих парафій і священослужителів УПЦ до Карпатської єпархії УАПЦ. 

«У нас, слава Богу, все нормально – ніхто нікуди не переходив. Вони можуть спеціально пускати такі чутки, щоб перетягнути до себе людей. Ми подавали запит до Української богословської академії Карпатського університету, на сайті якої була оприлюднена ця інформація, з проханням вказати, які саме наші парафії та священнослужителі перейшли до УАПЦ, але відповіді досі немає. Якщо б вона була, її б вже надали», – зазначає представник Хустської єпархії УПЦ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів