Життя   • 17 червня 2015 року, 12:13479

В Іршаві упорядковують місця збору твердих побутових відходів

В Іршаві упорядковують місця збору твердих побутових відходів

Проблема збору та вивозу твердих побутових відходів існує практично у всіх населених пунктах. Райцентр має чимало випадків, коли його власні труднощі доповнювали мешканці навколишніх населених пунктів, які привозили на майданчики збору сміття усілякий непотріб із власних обійсть.

Одним із місць, де «гостям» було зручно скинути ТПВ була платформа по вулиці Шкільній навпроти будівлі управління соціального захисту населення, - повідомили у Іршавській міській раді.

До міськвиконкому неодноразово надходили звернення від мешканців навколишніх будинків та працівників управління соцзахисту населення перенести місце збору ТПВ.

Крім того, смітники були розміщені неподалік дитсадка, тому санепідемстанцією було надіслано листа із рекомендацією ліквідувати майданчик. Саме цю роботу врешті 16 червня і провели працівники КП «Тепло-Місто». 

 Аби знову не повторювалися попередні випадки, то замість формування нового майданчика в районі багатоквартирної житлової забудови та знову чатувати на «добродіїв» із сусідніх сіл, що поповнюють сміттєві контейнери, для мешканців багатоповерхівок встановили пластмасові контейнери, придбані приватним підприємцем, який обслуговує цей мікрорайон. Так, біля кожного під’їзду багатоквартирного будинку по вулиці Шкільній (біля ДНЗ №1) встановили пластиковий сміттєзбірний контейнер.

Тутешні жителі зауважили переваги цього кроку, бо ж кажуть, що смітник закривається, та має значно естетичніший вигляд і колишнє місце збору ТПВ при самій дорозі зараз зовсім зміниться, але разом із тим висловили побоювання, мовляв нові контейнери можуть привертати увагу крадіїв. Адже жителя Виноградівщини, що викрадав сміттєзбірники в Іршаві, вже покарано.

Але які б роботи не проводилися по покращенню послуг збору ТПВ, врешті, порядок у місті, на вулицях, у спеціально відведених місцях збору сміття у значній мірі залежить від кожного закарпатця.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів