Життя   • 17 червня 2015 року, 16:56521

Під час візиту на Іршавщину Василь Губаль зустрівся з матерями загиблих бійців АТО

Під час візиту на Іршавщину Василь Губаль зустрівся з матерями загиблих бійців АТО

Під час робочої поїздки на Іршавщину у середу,17 червня, голова ОДА Василь Губаль провів зустріч із рідними загиблих учасників АТО. Пані Любов Данильченко, Марта Соколачко втратили в неоголошеній війні синів, а Ольга Король – чоловіка та батька трьох своїх дітей.

Керівник області в першу чергу висловив свої співчуття рідним та запевнив, що поділяє біль усіх закарпатців, які втратили близьких.

Перше ж питання, яке поставив Василь Губаль жінкам – чи місцева влада приділяє належну увагу родинами, чи всі запити, котрі виникали, задовольнили. Нарікань матері і вдова не висловили. Втім, Любов Данильченко зазначила, що наразі сім’я не отримала державної допомоги. Таку ж проблему мають й інші дві родини, а вдові Короля ще складніше, бо Юрій служив у добровольчому батальйоні. Голова ОДА зазначив: звертатиметься в Міноборони щодо оформлення виплат, і доручив військовому комісару області Олегу Вінницькому тримати це питання на контролі.

Опісля запропонував жінкам інші види підтримки, як от забезпечення відпочинку дітей та оздоровлення. З’ясувалося, що одна з доньок Ольги Король вже має путівку в Одесу, і для двох інших голова ОДА дав доручення надати можливість відпочити в таборі. А дружина та матері загиблих мають вирішити, в якому санаторії оздоровлення їм потрібніше, й це буде організовано.

Далі порушили житлові проблеми. Для участі в програмі поліпшення умов, яка передбачена державою, треба щоб родини стали на квартирний облік (у селах цього переважно не роблять). Особливо це актуально для пані Король, бо вона проживає у будинку родичів. Голова ОДА доручив голові Іршавської райради Іванові Савку оформити взяття родини на квартирний облік. А також разом з головою РДА Віктором Симканинцем тримати на контролі потреби родин щодо ремонтів та всіх інших питань побутового характеру.

Відтак керівник краю сказав жінкам: "Я дуже прошу вас говорити про все, розповідати про всі проблеми. Ви втратили найдорожчих, держава вам довіку винна й ви повинні відчути всю можливу підтримку і турботу. А завдання як центральної, так і обласної та місцевої влади – це забезпечити. І, звісно, прийміть наші співчуття та слова поваги й вдячності", - сказав Василь Губаль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів