Життя   • 18 червня 2015 року, 09:58408

Кожному, хто заборгував у Берегові за воду більше 300 гривень, буде обмежено водопостачання до мінімуму

Адміністрація ТОВ «Водоканал Карпатвіз» оприлюднила заяву з якої випливає, що всім, хто має аборгованість за водопостачання більше 300 грн. буде обмежено до мінімум водопостачання.

"Основне джерело грошових надходжень ТОВ «Водоканал Карпатвіз» – це своєчасна та повна оплата абонентами спожитих послуг.

Проте й досі проблемним питанням залишається низький рівень платежів населення за спожиті послуги. За умови неокупності діючих тарифів, забезпечення надійного функціонування підприємства і цілодобове якісне надання послуг з водопостачання та водовідведення в повному обсязі можливо за умови поліпшення платіжної дисципліни абонентів, а саме завдяки стабільному надходженню коштів у повному обсязі від споживачів послуг та ліквідації наявної довгострокової заборгованості.

Борги споживачів ставлять під загрозу діяльність усього підприємства, роблять заручниками ситуації також сумлінних платників.

У зв’язку з цим ТОВ «Водоканал Карпатвіз» повідомляє, що для ліквідації дебіторської заборгованості заплановано проведення робіт з обмеження до мінімуму водопостачання споживачів, що мають заборгованість більше 300 грн. у 15-денний термін з дня опублікування цього оголошення", – йдеться у повідомленні.

«Ми сподіваємося на усвідомлення споживачами важливості своєчасних оплат та рекомендуємо своїм споживачам:

— своєчасно сплачуйте поточні платежі;

— погашайте заборгованість;

— укладайте договори реструктуризації заборгованості;

— не допускайте боргів, адже вони мають здатність збільшуватися щомісяця.

Термін оплати спожитих послуг з водопостачання та водовідведення – щомісячно до 20 числа, наступного за звітним місяцем. Майбутнє водопостачання м.Берегово залежатиме від спільних зусиль працівників ТОВ «Водоканал Карпатвіз» та берегівчан», – акцентують увагу в установі. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів