Став відомим список перевізників на міжміських та приміських маршрутах загального користування

Життя  18 червня 2015 року, 11:35 1539

Обласна державна адміністрація, як організатор перевезень на міжміських та приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, провела чотири засідання конкурсного комітету під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Михайла Рівіса.

Заздалегідь оприлюднено відповідні оголошення у газеті «Новини Закарпаття» та проведено засідання обласного конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, (внутрішньообласні маршрути), на 148 об’єктах (маршрутах), – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Відтак, для участі в конкурсах подано 152 пакети документів від перевізників-претендентів. Рішення щодо переможця конкурсу приймалося по кожному об’єкту окремо при умові якщо претендент відповідає умовам конкурсу.

Як поінформував директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА Василь Пригара, за результатами проведених конкурсів, визначено та укладено договори із переможцями на автобусних маршрутах загального користування міжміського та приміського сполучення. Зокрема, з ПП „ШІК-ТРАНС”, ТзОВ „Іршавське АТП-12143”, ФГ „Мирон”, ФОП Капустей Ю.Д., ПрАТ„Мукачівське АТП 12106”, ФОП Гнаткович І.І., ПрАТ Виноградівське АТП 12144”, ФОП Шіман Я,Я., ФОП Кишкан Л.Б., ПАТ„ Ужгородське АТП 12107”, ФОП Поцко Н.І., ФОП Нам’як І.І., ФОП Фурман М.П., ФОП Козерема Т.В., ФОП Деяк М.І., ПП «Міжгірське АТП 12138», ПрАТ „Луцьке АТП 10701”, ФОП Іван В.О., ТДВ „Берегівське АТП 12137”, ТзОВ „Транс Уж”, ФОП Король Я.Ю., ОП Капустей О.І., ФОП Тяско В.В., ФОП Бутельга Ю.Ю., ФОП Калабішка В.В., ТзОВ „Бочкор і сини”, ФОП Гапак В.Ф., ФОП Болдижар П.П. та іншими.

Відтак переможцям конкурсів рекомендовано забезпечити неухильне виконання вимог законодавства щодо перевезення пільгових категорій громадян, які надано право безкоштовного проїзду та посилити контроль за дотриманням Правил дорожнього руху та Правил надання послуг автомобільним транспортом.

Крім того, враховуючи ряд недоліків стосовно невідповідності транспортних засобів умовам конкурсу, вимогам статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт», недостовірності даних при оформленні документів перевізниками-претендентами, що призвело до прийняття рішень конкурсного комітету про недопущення їх до участі у конкурсі і, відповідно, переоголошення об’єктів конкурсу, рекомендовано представникам громадських організацій у сфері транспорту долучитися до процесу оформлення зазначених документів та надання перевізникам практичної допомоги при їх оформленні.

За словами посадовця, на сьогодні формується реєстр міжміських та приміських автобусних маршрутів, організатором на яких є облдержадміністрація, котрий буде опубліковано на сайті облдержадміністрації.

Чергова публікація оголошення щодо проведення засідання обласного конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, (внутрішньообласні маршрути) запланована на липень 2015 року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0