Маленька закарпатка представлятиме Україну на міжнародному модельному фестивалі в Англії

Життя  18 червня 2015 року, 11:59 920

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція маленької закарпатки – Юлії Мішко, учениці Закарпатської школи моделей "A*Star", яка повернулася з цьогорічного  Національного дитячого модельного фестивалю «Міні Топ-Модель України 2015», де представляла Закарпаття, із призовим місцем. 

Дівчинка отримала титул «Міні топ-модель України» і поїде представляти Україну на міжнародному модельному фестивалі "Little Miss Continents".

«Я на перемогу не очікувала, не думала, що стану Міні топ-модель, були кращі дівчата і гірші», - каже сама Юлія. Всього у фестивалі взяло участь 37 учасниць. Дівчатка демонстрували оригінальні сукні у різних виходах.

Мирослава Роман, мама переможниці розповіла, що модельний фестиваль був надзвичайно яскравим. Юлія потоваришувала з багатьма дітьми, ходила на різні вечірки, в Ігроленд, вела справжнє «світське життя». Опісля конкурсу ще взяла участь у фото сесії для журналу JFStar, де незабаром з’явиться на обкладинці.

Анна Феєр, генеральний директор Закарпатської школи моделей "A*Star" Юлію хвалить: «Це дуже комунікабельна дитина, абсолютно не боїться сцени, легко знаходить контакти з людьми. Я особисто чесно була впевнена у її перемозі. Бо знаю: на цих конкурсах важлива підготовка, а у неї це все було. У Юлії дуже гарна посмішка, «на мільйон», вони легко вживається у цю роль моделі і почуває себе у цій стихії, як риба у воді».

Юлія вчиться у школі моделей півроку і закінчує перший рівень навчання. Тепер готуватиметься до участі у міжнародному модельному фестивалі "Little Miss Continents", який відбудеться в Анталії (Туреччина) з 27 вересня по 3 жовтня. Туди модельєр Оксана Василян готує для дівчинки арт-костюм. Вимога для конкурсанток – продемонструвати костюми в одній з 4 стихій - вода, повітря, земля і вогонь. Юлія готує «повітряну» сукню.

Ще одна умова на конкурсі для Юлі – підготувати відеоролик на тему екотуризму, що якнайкраще пасує для учасниці від Закарпаття. Упродовж літа дівчинка планує об’їздити з мамою всі найкращі куточки Закарпаття, наразі визначаються, на яких локаціях зніматимуть відео.

Анна Феєр також додала, що дівчинці вже можна думати про роботу моделлю та готувати проекти по співпраці з модними будинками.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0