Життя   • 18 червня 2015 року, 12:25655

Двоє бійців 128-ї бригади отримали посмертно ордени "За мужність"

Двоє бійців 128-ї бригади отримали посмертно ордени "За мужність"

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка закарпатці – учасники АТО Василь Наливайко та Андрій Палай нагороджені орденами "За мужність" ІІІ ступеню. На жаль, посмертно.

Рядовий Василь Наливайко служив у 128-й бригаді сухопутних військ Збройних Сил України. Трагічно загинув 28 червня в зоні проведення АТО. 23 роки. Родом зі Ставного на Великоберезнянщині, де і похований, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Солдат Андрій Палай, навідник зенітно-артилерійського відділення ракетно-артилерійського взводу роти вогневої підготовки 128 бригади, ужгородець. 29 років. Загинув у лютому, його тіло було ідентифіковане "Офіцерським корпусом" серед 11 бійців 128 бригади, які полягли в районі Дебальцева Донецької області.

У четвер, 18 червня, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль виконав почесну і водночас сумну місію. Керівник області зустрівся з рідними наших Героїв – татом Василем Андрійовичем Наливайком та матір’ю Катериною Іванівною Палай, аби передати їм нагороди та поспілкуватися.

Передусім він подякував батькам за те, що виховали чудових синів, справжніх патріотів і героїв. "Розумію, що жодні нагороди, жодні кроки не зменшать ваш біль від утрати, і я поділяю його з усіма родинами, які поховали наших мужніх чоловіків. Ви втратили найдорожчих, які захищали нас всіх, Україну. Держава вам довіку винна…", - сказав Василь Губаль.

Відтак керівник краю спитав у скорботних батьків про те, що їх турбує – у плані побуту, здоров’я, і чи отримали вони державні кошти, передбачені сім’ям у таких випадках. З цим все залагоджено, а от щодо взяття сімей на квартирний облік голова ОДА дав відповідні вказівки. Також розповів про можливості оздоровлення в санаторіях Закарпаття і розповів, як отримати путівки. "Ви маєте користуватися всім, що передбачила для вас держава і що ми спроможні забезпечити. І прошу невідкладно повідомляти про всі проблеми, які виникають у вашому житті.

Також я акцентую, що всі моменти, в яких місцева влада, чиновники, не йдуть вам на зустріч і з чим виникають негаразди – робитиму публічними. Ви заслуговуєте на велику шану і повагу та повинні відчувати турботу", - зазначив очільник області. Також Василь Губаль висловив сподівання, що вулицю у Великому Березному, на який проживав Василь Наливайко й де зараз мешкає родина, таки перейменують з Радянської на честь нашого героя.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів