Життя   • 18 червня 2015 року, 14:221155 ФОТО

Працівників Мукачівської ЦРЛ привітали з професійним святом

Сьогодні в актовому залі Мукачівської ЦРЛ відбулись урочстості з нагоди Дня медичного працівника.

Міських та районних медиків з професійним святом привітали Мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл, депутат Мукачівської райради Василь Бігунець та головний лікар ЦРЛ Юрій Головчак.

У своїй промові мер Мукачева відзначив те, що зараз медична галузь як України, так і, зокрема, області, переживає непрості часи. А особливо в період реформ, коли усім сферам суспільства необхідні зміни та оновлення. Однак Золтан Ленд’єл побажав професійних звершень та успіхів. За традицією, від імені міського голови та Мукачівського міськвиконкому були вручені почесні грамоти та нагороди.

Депутат райради Василь Бігунець теж привітав лікарів зі святом і зазначив, що для нього цей ден є особливим, оскільки в його сім’ї поєднались представники двох поважних професій - лікарів та вчителів.  тому і як День вчителя, так і День медика прийнято відзначати усіє. родиною. До слова, представник районної влади також вручив від імені керівництва Мукачівщини почесні нагороди та грошові премії.

У завершальному слові головний лікар Мукачівської ЦРЛ розповів про проблеми та досягнення медичного закладу і зазначив, що завжди необхідна підтримка та співпраця лікарні та органів місцевого самоврядування. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів