Життя   • 19 червня 2015 року, 09:55515

На Виноградівщині обговорили екологічну безпеку в районі

На Виноградівщині обговорили екологічну безпеку в районі

18 червня, під керівництвом в.о голови районної державної адміністрації Анатолія Бажури відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Згідно порядку денного, заслухано інформацію головного спеціаліста Виноградівського районного управління головного управління Держсанепідслужби у Закарпатській області Михайла Данковича щодо організації заходів з профілактики отруєнь населення неїстівними грибами. Начальник районного відділу УДСНС України у Закарпатській області Володимир Турдай доповів про результати весняно-літньої перевірки протипожежного водопостачання. Про стан виконання в районі Регіональної програми комплексного протипаводкового захисту в басейні річки Тиса у Закарпатські області на 2006-2015 роки інформував в.о. зам. начальника Виноградівського міжрайонного управління водного господарства Богдан Співак. Начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Ірина Мельник доповіла по питанню: "Про стан поводження з твердими побутовими відходами в населених пунктах району", - стверджують у Виноградівській РДА.

За підсумками засідання, інформації виступаючих взято до відома, дано ряд доручень щодо виконання прийнятих рішень згідно встановлених термінів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів