Життя   • 20 червня 2015 року, 08:46895

Мукачівські прикордонники стали першими на всеукраїнському чемпіонаті зі стрільби

Мукачівські прикордонники стали першими на всеукраїнському чемпіонаті зі стрільби

У четвер, 18 червня, в Навчальному центрі відбулось урочисте закриття 3-го чемпіонату Державної прикордонної служби України зі стрільби з табельної зброї, який присвятили на честь загиблого генерал-майора Ігоря Момота. Під час проведення чемпіонату кожен з учасників проявив професійну майстерність, наполегливість, патріотизм та волю до перемоги. За результатами напруженої боротьби  суддями змагань були підраховані бали та розподілені місця між командами та учасниками.

Серед органів Державної прикордонної служби України у командному підсумку 1 місце здобула Національна академія Державної прикордонної служби України; 2 – Західне регіональне управління; 3 – Східне регіональне управління, - повідомили у Держприкордонслужбі України.

Серед прикордонних загонів та частин центрального підпорядкування: 1 місце – Мукачівський прикордонний загін; 2 місце – Чопський прикордонний загін; 3 місце – Навчальний центр Державної прикордонної служби України.

Виконання вправи з автомата Калашникова АК-1: 1 місце – викладач академії, генерал-майор у відставці Ігор Томків (НАДПСУ); 2 місце – підполковник Віктор Кобернюк (Мукачівський прикордонний загін); 3 місце – солдат Андрій Вакуленко.

Виконання вправи з автомата Калашникова АК-3: старший сержант Віктор Коловоротний (НАДПСУ); 2 місце – старший прапорщик Микола Булах(Бердянський прикордонний загін); 3 місце – сержант Вадим Скиба(НАДПСУ).

Дуельний поєдинок: 1 місце – Чопський прикордонний загін; 2 місце – Мукачівський прикордонний загін; 3 місце –  Кінологічний навчальний центр. 

Усім переможцям були вручені кубки та грамоти.

 «Від персоналу Навчального центру Державної прикордонної служби України та від себе особисто, дякуємо командам за участь у змаганнях. Ми глибоко переконані - успіх неодмінно залишиться з нами, коли ми всі будемо ставитись відповідально до справи, яку ми робимо, до  справи, яку нам довірили - охороняти державний кордон. Бажаю учасникам змагань добра і щастя, міцного здоров’я, наполегливості та волі до перемоги», - звернувся до присутніх заступник начальника відділу з персоналу підполковник Андрій Скороход.  

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів