Життя   • 20 червня 2015 року, 09:52521

Керівництво УжНУ підписало угоду про співпрацю зі словацькою Вищою школою менеджменту

Керівництво УжНУ підписало угоду про співпрацю зі словацькою Вищою школою менеджменту

19 червня між Ужгородським національним університетом в особі ректора Володимира Смоланки та представником Вищої школи менеджменту в місті Пряшеві (Словацька Республіка), кандидатом наук Мареком Сторошкою було підписано угоду про багатосторонню співпрацю щодо розвитку спільних навчальних та дослідних проектів.

Договір передбачає обмін педагогічними працівниками, науковими працівниками та студентами; спільну організацію курсів, практик, конференцій та семінарів; організацію спільних магістерських та післядипломних програм; спільні дослідницькі проекти, що дають можливість брати участь у державних та недержавних програмах; користування бібліотеками одне одного з підключенням до комунікаційних мереж; організацію обміну в галузі культури, мистецтва і спорту, а також інші форми співпраці, - стверджують у Медіацентрі УжНУ.

Сторони домовилися утворити представництво «International school of management» при Інституті державного управління та регіонального розвитку ДВНЗ «УжНУ», директор якого професор, д.е.н. Володимир Приходько призначений відповідальним виконавцем угоди з української сторони.

Відповідно на базі однієї з кафедр Вищої школи планують створити представництво Ужгородського університету, а функції відповідального виконавця договору доручити канцлеру словацького навчального закладу Йозефу Полачку.

Договір буде діяти сім років з моменту його підписання. Передбачено також автоматичне продовження угоди на наступні сім років за умови відсутності жодних письмових претензій за рік до закінчення чинності договору.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів