Життя   • 20 червня 2015 року, 13:03619

Єврокомісія надасть закарпатцям кошти на втілення демократичних змін у краї

Єврокомісія надасть закарпатцям кошти на втілення демократичних змін у краї

19 червня у Закарпатській обласній науковій бібліотеці відбулася презентація проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», на якій було оголошено конкурс проектних пропозицій на отримання гранту для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Закарпатській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.

На Закарпатті цей проект  виконує БФ "Центр громадських ініціатив" у партнерстві з ГО "Західноукраїнський центр "Жіночі перспективи".  Мета проекту - підтримати ініціативи місцевих ОГС та новостворених ініціативних груп, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні, - інформує Євгенія Напуда, головний бібліотекар відділу обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка.

До конкурсу запрошуються новостворені (зареєстровані не раніше  2014 року)  громадські об’єднання, благодійні організації , місцеві ініціативні групи, громадські об’єднання, благодійні організації  з населених пунктів до 100 тисяч осіб.

Проектні заявки не приймаються від релігійних організацій, політичних партій та їх місцевих осередків, профспілкових організацій, асоціацій органів місцевого самоврядування, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, комунальних установ та підприємств, фізичних осіб, комерційних організацій.

Проектні пропозиції можуть бути підтримані, якщо вони відповідають одному або декільком із зазначених тематичних пріоритетів:

-  захист та просування прав людини;

-  здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;

-  протидія корупції;

-  громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем;

-  допомога (окрім благодійної або гуманітарної) внутрішньо переміщеним особам з Криму, Донецької та Луганської областей.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів