Життя   • 22 червня 2015 року, 10:311400 ФОТО

Чопська ЗОШ №2 відзначила своє 60-річчя

Чопська ЗОШ №2 відзначила своє 60-річчя

Цьогоріч одразу дві школи міста Чоп святкують ювілеї. 20 червня відбулися урочистості з нагоди 60-річчя з дня заснування ЗОШ №2.

Привітати рідну альма-матер з’їхалися в Чоп випускники різних років, а також голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, міський голова Галина Цар, представники консульства Угорської республіки в Ужгороді та чимало інших гостей, - інформує прес-служба Чопської міськради.

Подвір’я школи перетворили в такий собі літній театр під відкритим небом в якому із святковою програмою виступали нинішні вихованці закладу, а також випускники школи, які з ностальгією згадували роки, які вони провели в стінах школи, розповідали веселі історії із шкільного життя.

З привітальним словом звернувся до присутніх голова облради Володимир Чубірко, який завжди допомагав і допомагає цьому навчальному закладу. Цьогоріч за кошт обласної ради були закуплені нові парти для наймолодших школярів та мультимедійний комплекс. Також Володимир Чубірко чекає від керівництва школи пропозицій щодо необхідних робіт із реконструкції закладу.

Із святковим подарунком завітала на свято і міський голова Галина Цар. 60 тисяч гривень від Чопської міської ради будуть витрачені на облаштування вчительської кімнати. Цю новину присутні зустріли гучними оплесками.

Після завершення урочистостей випускники ще довго не покидали подвір’я школи: ділилися спогадами, згадували вчителів та однокласників і всі чудові роки безтурботного шкільного дитинства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів