Життя   • 23 червня 2015 року, 12:09678

П’ятьох закарпатських військових відправили на лікування до Угорщини

П’ятьох закарпатських військових відправили на лікування до Угорщини

Сьогодні п’ятеро закарпатських військових, які були поранені в ході військової операції поблизу Дебальцева відправлено на лікування у центральний військовий шпиталь Будапешта. На пункті переходу «Лужанка-Берегшурань» їх було відправлено двома «швидкими» в шпиталь. Проводжали наших військових голова обласної ради Володимир Чубірко, заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Єлизавета Біров, генеральні консули Угорщини в Ужгороді Йожеф Бочкаі та в Берегові Ендре Саліпскі.

Це п’ятеро наших військових з Виноградівщини, Перечинщини таУжгорода. Про їх лікування та реабілітацію за кордоном домовлявся з угорськими партнерами голова Закарпатської облради Володимир Чубірко. За його сприяння всім бійцям було виготовлено закордонні паспорти, угорські дипломати оперативно відкрили для хлопців візи, - стверджує прес-служба облради.

«Їх з кордону відвезуть в столицю Угорщини «швидкими». Загалом сусіди можуть прийняти на лікування в найближчий час 20 наших військових. Щира вдячність угорському уряду за такі добросусідські вчинки. Також вдячний заступнику начальника управління охорони здоров’я ОДА Єлизаветі Біров та Генеральним консулам Угорщини в Ужгороді Йожефу Бочкаї та в Берегові Ендре Саліпскі за спільну роботу», -зазначив керівник облради.

Єлизавета Біров, яка координувала відправку військовослужбоців зазначила, що раніше наші хлопці вже лікувалися в медичних закладах України, зокрема, в Києві, Дніпропетровську, Мукачеві. Хлопці мають різного роду поранення, і потребують консультації, лікування і реабілітації за кордоном. І їм ця допомога буде надана.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів