Життя   • 25 червня 2015 року, 12:08585

Тячівські чиновники провели нараду з питань прав дітей

Тячівські чиновники провели нараду з питань прав дітей

24 червня під керівництвом першого заступника голови державної адміністрації Василя Дем’янчука, проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей при Тячівській райдержадміністрації. Участь у нараді також взяли члени комісії: начальник служби у справах дітей Ольга Роспопа, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації Марина Поп, заступник начальника Тячівського управління соціального захисту населення Любов Дудла та інші представники структурних підрозділів райдержадміністрації та райвідділу міліції.

На розгляд комісії було винесено ряд важливих питань, зокрема, звернення батьків щодо виготовлення дитячих проїзних документів, паспортів для малолітніх дітей на їх тимчасові виїзди за кордон без згоди одного з батьків, визначення місця проживання малолітніх дітей, - зазначили у прес-службі Тячівської РДА.

Крім того, особливу увагу звернуто на порушені питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав батьків, що ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків та не беруть участі у вихованні дітей. 

Підсумовуючи, Василь Дем’янчук наголосив, що при прийнятті рішень комісія в першу чергу відстоює права та інтереси дітей, оскільки це найнезахищеніша верства населення.

Тож всі 12 питань порядку денного було ретельно досліджено працівниками служби у справах дітей, обговорено присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання по всіх питаннях комісією прийняті конструктивні та виважені рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

Слід зауважити, що кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе зі сторони батьків, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів