Життя   • 29 червня 2015 року, 13:21616

На Тячівщині триває ремонт автомобільних доріг

На Тячівщині триває ремонт автомобільних доріг

Нещодавно на Тячівщині стартував масштабний проект по відновленню автошляхів району. У рамках його реалізації до кінця літа заплановано відремонтувати всі найбільш проблемні ділянки дорожнього сполучення в районі.На об’єктах задіяно декілька підрядних організацій, десятки працівників та одиниць техніки. Звісно, що це дуже важлива і відповідальна робота як для дорожників, так і районної влади, яка стала ініціатором даного проекту. Тож перед початком і після завершення робочого дня т.в.о. голови райдержадміністрації Василь Йовдій їде в населені пункти району, щоб на власні очі побачити як проходять роботи з ремонту доріг, - інформує прес-служба Тячівської РДА.

- Для мене це особливо принципове питання, можна навіть сказати амбіціозне. Проблеми доріг не вирішувалась роками, і люди вже зневірились, що щось зміниться. За часи незалежності на Тячівщині ще не було капітальних ремонтів автомобільних шляхів. Якщо й проводились, то тільки ямкові. Сьогодні на прикладі нашого району ми хочемо показати, що навіть у нинішній важкий час, якщо правильно розробити стратегію та запланувати бюджет, можна досягнути бажаного результату, - відмітив керівник району під час своєї робочої поїздки в селище Дубове.

У даному населеному пункті розпочався ремонт дороги загального користування місцевого значення. Тут заплановано оновити вулиці Миру, Гагаріна і Заводську загальною протяжністю 4,6 км, до моста на присілок Вітерну.

Приблизний обсяг робіт намічено у кожному селищі та селі, тож місцеві мешканці зовсім скоро зможуть оцінити стан покращених автошляхів цілого району.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів